Txapelketako egitaraua

Irailak 16, osteguna

9:30 Goizeko saioa:

680 Men

Mertensmannen (Belgium)
Oxney Vines Cross (England)
Allgäu Power Zell (Germany)
Velkonis (Latvia)
Heure (Netherlands)
Valleitrekkers (Netherlands)
Adrenalina (Poland)
Ebersecken (Switzerland)
Stans-Oberdorf (Switzerland)
Getxo (Basque Country)

580 Mix

Fam.Janssens (Belgium)
VSA (Czech Republic)
Lou Paul Y Sont (France)
Allgäu Power Zell (Germany)
Perugia (Italy)
Heure (Netherlands)
Valleitrekkers (Netherlands)
Swellendam (South Africa)
Walby (Sweden)
Sins (Switzerland)
Gaztedi (Basque Country)
Mutriku (Basque Country)

 

13:30 Arratsaldeko saioa:

560 Men

Powerrangers (Belgium)
Oxney Vines Cross (England)
Jeux Bretons Casson (France)
Dietenbach (Germany)
Simonswald (Germany)
Mosnang (Switzerland)
Sins (Switzerland)
Gaztedi A (Basque Country)
Gaztedi B (Basque Country)
Goiherri (Basque Country)
Goiherri B (Basque Country)
Mutriku (Basque Country)

500 Women

Bedford Ladies (England)
Kaiserberg (Germany)
Westcliff Bulldogs (South Africa)
Sins (Switzerland)
Gaztedi (Basque Country)
Goiherri (Basque Country)

Irailak 17, ostirala

9:30 Goizeko saioa:

720 Men

Fam.Janssens (Belgium)
Essex (England)
Lincoln (England)
Ashbal Club (Israel)
Velkonis (Latvia)
Valleitrekkers (Netherlands)

600 Men U23

Powerrangers (Belgium)
Dietenbach (Germany)
Goiherri (Basque Country)

13:30  Arratsaldeko saioa:

640 Men

Mertensmannen (Belgium)
Powerrangers (Belgium)
Vandakker (Belgium)
VSA (Czech Republic)
Jeux Bretons Casson (France)
Perugia (Italy)
Heure (Netherlands)
Valleitrekkers (Netherlands)
Ebersecken (Switzerland)
Engelberg (Switzerland)
Gaztedi (Basque Country)
Getxo (Basque Country)
Goiherri (Basque Country)
Goiherri B (Basque Country)
Mutriku (Basque Country)

540 Women

Shi Da (Chinese Taipei)
VSA (Czech Republic)
Kaiserberg (Germany)
Ashbal Club (Israel)
Gelderswoude (Netherlands)
Gaztedi (Basque Country)

18:00 Hasiera ekitaldia

Irailak 18, larunbata

Egun osoan zehar: Munduko Txapelketa

9:30 Goizeko saioa:

680 Men

Basque Country
Belgium
England
Germany
Netherlands
Poland
Switzerland

580 Mix (WG)

Basque Country
Belgium
Czech Republic
England
France
Germany
Israel
Italy
Netherlands
South Africa
Sweden
Switzerland

13:30 Arratsaldeko saioa:

560 Men

Basque Country
Belgium
England
France
Germany
Switzerland

500 Women

Basque Country
England
Netherlands
South Africa
Switzerland

Irailak 19, igandea

Egun osoan zehar: Munduko Txapelketa

9:30 Goizeko saioa:

720 Men

Basque Country
England
France
Germany
Israel
Latvia
Netherlands
Poland
RTWF
Switzerland

600 Men U23

Basque Country
Germany
RTWF
Switzerland

13:30 Arratsaldeko saioa:

640 Men (WG)

Basque Country
Belgium
Czech Republic
England
France
Germany
Italy
Netherlands
Sweden
Switzerland

540 Women (WG)

Basque Country
Chinese Taipei
Czech Republic
England
Germany
Israel
Netherlands
South Africa
Sweden
Switzerland

Oharra: denbora tarteak luzatu daitezke tiraketen luzapenen arabera.